Results

Last  By League
Season 2017-18
League Date & Time (GMT+4) Team A Team B Score
U19 Thu, Jan 18, 13:00 Samara-2 Zenit 2 84-66
U19 Thu, Jan 18, 13:00 Avtodor 2 Lokomotiv 2 55-84
SL1 Thu, Jan 18, 15:30 Novosibirsk TEMP SUMZ 77-74
SL1 Thu, Jan 18, 17:00 Universitet YGR Ural 83-73
SL1 Thu, Jan 18, 17:00 BC Ryazan Spartak Primorje 70-97
SL1 Thu, Jan 18, 18:00 Samara Irkut 60-48
EL Thu, Jan 18, 20:00 Khimki Olympiacos 82-54
EL Thu, Jan 18, 21:00 Zalgiris Valencia Basket 86-82
EL Thu, Jan 18, 22:05 Maccabi Crvena Zvezda 89-75
EL Thu, Jan 18, 23:00 Barcelona Brose Bamberg 81-66
U19 Fri, Jan 19, 10:00 Parma-2 Khimki-2 82-102
ANGT (A) Fri, Jan 19, 10:00 Stellazzurra Academy VEF Riga 79-56
ANGT (A) Fri, Jan 19, 12:15 Zalgiris Khimki 83-76
U19 Fri, Jan 19, 13:00 Samara-2 Zenit 2 83-75
U19 Fri, Jan 19, 13:00 Avtodor 2 Lokomotiv 2 74-104
ANGT (B) Fri, Jan 19, 14:30 Lietuvos Rytas CFBB 85-56
ANGT (B) Fri, Jan 19, 17:00 CSKA Junior Fenerbahce 70-57
SL1 Fri, Jan 19, 18:30 MBA Khimki-Podmoskovje 82-74
ANGT (A) Fri, Jan 19, 19:15 Khimki Stellazzurra Academy 83-93
EL Fri, Jan 19, 20:30 Anadolu Efes Fenerbahce 84-89
ANGT (A) Fri, Jan 19, 21:30 VEF Riga Zalgiris 52-106
EL Fri, Jan 19, 22:15 Panathinaikos CSKA 70-75
EL Fri, Jan 19, 22:30 Baskonia AX Olimpia Milan 82-83
EL Fri, Jan 19, 22:45 Unicaja Real Madrid 80-75
U19 Sat, Jan 20, 10:00 Parma-2 Khimki-2 LIVE
ANGT (B) Sat, Jan 20, 10:00 CSKA Junior CFBB LIVE
VTB Sat, Jan 20, 12:00 Enisey Kalev/Cramo LIVE
ANGT (B) Sat, Jan 20, 12:15 Fenerbahce Lietuvos Rytas LIVE
SL1 Sat, Jan 20, 14:00 CSKA-2 Zenit Farm LIVE
ANGT (A) Sat, Jan 20, 14:30 Khimki VEF Riga LIVE
SL1 Sat, Jan 20, 16:00 Kupol-Rodniki Spartak LIVE
VTB Sat, Jan 20, 16:00 Avtodor Astana LIVE
SL1 Sat, Jan 20, 16:30 Novosibirsk Ural LIVE
ANGT (A) Sat, Jan 20, 17:00 Stellazzurra Academy Zalgiris LIVE
ANGT (B) Sat, Jan 20, 19:15 Lietuvos Rytas CSKA Junior LIVE
ANGT (B) Sat, Jan 20, 21:30 CFBB Fenerbahce LIVE
ANGT Sun, Jan 21, 09:30 4th Place Group A 4th Place Group B
ANGT Sun, Jan 21, 11:30 3rd Place Group A 3rd Place Group B
ANGT Sun, Jan 21, 13:30 2nd Place Group A 2nd Place Group B
SL1 Sun, Jan 21, 14:00 BC Ryazan Irkut LIVE
SL1 Sun, Jan 21, 15:00 Universitet YGR TEMP SUMZ LIVE
VTB Sun, Jan 21, 15:30 Parma Zenit LIVE
ANGT Sun, Jan 21, 15:45 1st Place Group A 1st Place Group B
SL1 Sun, Jan 21, 17:00 Samara Spartak Primorje LIVE
VTB Sun, Jan 21, 18:00 Lokomotiv Khimki LIVE
VTB Sun, Jan 21, 18:00 VEF Riga UNICS LIVE
U19 Mon, Jan 22, 13:00 Avtodor 2 Zenit 2 LIVE
U19 Mon, Jan 22, 14:00 Samara-2 Lokomotiv 2 LIVE
VTB Mon, Jan 22, 19:30 CSKA N Novgorod LIVE

Legend:

EL - Euroleague
VTB - VTB United League
SL1 - Superleague 1
U19 - VTB Youth League
ANGT - EB Adidas Next Generation Tournament